Setifika

ISO 9001:2008

1. Kalite

Tüm İstanbul'da

Sektörde Öncü

Lider Konumda
  • 7/24 Servis:
  • +90 506 538 34 50
  • +90 553 114 74 66

Setifika

ISO 9001:2008

1. Kalite

Tüm İstanbul'da

Sektörde Öncü

Lider Konumda

Kurumsal

VİNÇSER Crane

2000 yılından itibaren Gezer vinç sitemleri,yük asansörü,vinç servisi,vinç bakımı alanlarında faaliyet göstermek amacıyla İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Sürekli olarak daha ileriye, daha kaliteye ulaşmak için şartları zorlamayı kendine ilke edinen ve katılımcı yaklaşım ile zorluklardan kaçmak yerine, yenilikleri üretmek için uğraş veren, dinamik yönetim kadrolarının bilgi birikimleri ile uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarının yürüttüğü başarılı ve ileri görüşlü stratejilerin sonucunda kısa sürede ülkemizin önde gelen firmalarına mühendislik hizmetleri, tasarım çalışmaları ve uygulamalarıyla,gezer vinç sitemleri,portal vinçler,exproouf vinçler ve vinç tamiri,vinç bakımı alanlarında hizmet vererek ülkesine, insanına ve çevresine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile sürekli iş gücünü ve kaynaklarını geliştirmiş, imalat teknolojilerini yenilemiş olup, bu sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak önemli projelere imza atıp, sektördeki haklı yerini almıştır.

VİNÇSER Vinç;
Yönetim kadrosu ve çalışanları olarak; kaliteden taviz vermeden, dürüst, güvenli, özverili çalışmayı, müşteri memnuniyetini ve çalışanların haklarını gözetmeyi ilke edinmiştir.

Kalite Anlayışımız…
İmalatlarımızda, ürünlerimizde, hizmetlerimizde ve yapmış olduğumuz işçiliklerdeki kalite, firmamızın temel prensibidir. Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda, en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlamaktır.

Vizyonumuz…
Müşteriye hizmeti; ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunarak; sürekli tercih edilen, kaliteli ve kalıcı eserlere imza atan bir firma olmak. Bir sonraki, işini daha da kaliteli yapmaktır.

Misyonumuz…
Vinç imalatı,vinç bakımı ve yük asansörü alanlarında tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmektir.

“Önemli olan; “doğru kişilerle doğru işi yapabilmektir”

Top